Каное Gerrish від Ginkgo-Canoe
– Me in my canoe –

UKR:

Всім привіт!

Мене звуть Андрій Яковлєв і я будую дерев’яно-ткані канадські каное в м. Суми, Україна з 2014 року. Почав вести блог у лютому 2020 року, щоб познайомити людей із каноїнгом.

Каноїнг – це все що пов’язано з каное в широкому сенсі слова. У всьому світі каное-культура має велику кількість фанатів із різних поколінь. І це дуже довга історія.

Як легко і просто перенести човен до води і назад самотужки? Як веслувати правильно? Як правильно грести в каное? Що брати з собою в походи?

На ці та багато інших питань я інформативно, але не завжди коротко, даю відповідь, спираючись на свій особистий досвід та думки експертів. Статті в цьому блозі – це, зазвичай, переклади з популяних журналів “ThePaddlingMagazine”, “Canoe & Kayak”, “Wooden Canoe” та інших.

Я відкритий для спілкування через мої сторінки:

Instagram – ginkgocanoe.workshop
Facebook – Ginkgo-Canoe
email – warship@ginkgo-canoe.com.ua

ENG:

Hello everyone!

My name is Andrei Yakovlev and I build Canadian wooden&canvas canoes in Sumy, Ukraine since 2014. I started blogging in February 2020 to introduce ukrainians to canoeing.

Here I will try to give to ukrainians and to people of other post-USSR countries meaning what canoeing is. My goal is to reply on such usual questions as what is canoe, how to care it, how to paddle and even how huge canoe culture is.

Here they can find articles written on my personal experience and opinions of experts from articles translated from popular magazines such as: ThePaddlingMagazine, Canoe & Kayak and Wooden Canoe.

If You have any questions.. You can ask me here:

Instagram – ginkgocanoe.workshop
Facebook – Ginkgo-Canoe
email – warship@ginkgo-canoe.com.ua

Супільне: Суми – “Виготовляє дерев’яні каное – Андрій Яковлєв

Дуже хочу вести Youtube-канал, щоб розказати про каноінг, показати що і як відбувається в майстерні. Шкода, що трохи не вистачає на все рук, але точно зроблю. А зараз можу показати, як я хочу виглядаю, ну і що вже мав шанси стати теле-зіркою. Мабуть, ще все попереду )

Почтова_марка_США_каноэ_Marquette_explorer_1968_U.S