патерн-бойового-українського-каное-від-гінко-каное-6
– Попередня версія 3D-візуалізації проєкту українського бойового каное –

Привіт усім!

Ця сторінка є анонсом мого проекту каное «Russian Warship Go F— Yourself!» як реакція на російське військове вторгнення в Україну.

For english version, please, click here

Я живу в м. Суми, Україна. Це 40 км від російського кордону. Моє місто було окуповано російською армією 24 лютого 2022 року – у перший день їхнього вторгнення. 6 березня я евакуював свою родину на захід України. Моя дружина, наші 2 дочки (2 та 10 років) і батьки зараз у безпеці в Німеччині.

Але війна ще тут, і нам усім потрібно багато працювати, щоб Україна була сильною і непереможною. Тому я повернувся в Суми до своєї каное-майстерні з ідеєю побудувати каное українського воїна. Його буде пофарбовано в синьо-жовтий патерн з написом «Русскій воєнний корбаль іді на х–й!» українською та англійською з різних сторін. Шаблон в розробці: пошук точних шрифтів, кінцевих кольорів тощо.

Фраза для напису належить українському офіцеру берегової охорони. Тепер це стало нашою неофіційною військовою доктриною. Відео-опис можна переглянути тут – ‘Russian warship, go f— yourself’: Ukrainian soldier’s last words to Russian troops

Мета проєкту: зібрати кошти через краудфандингові платформи для підтримки Армії України та місцевих гуманітарних організацій. Каное будуть передані (в планах зробити 3 каное) посольствам країн, які підтримують Україну в цей важкий час.

Трансфер каное: Я перевезу каное із Сум до Львова, Україна самостійно. Це майже Польща (ЄС). Я не можу покинути країну, щоб доставити каное за кордон, але ми знайдемо рішення.

Термін доставки: близько 7 днів по Україні.

Статус на 11 травня 2022 року: корпус готовий на 100%, покритий полотном та прогрунтований. Тепер на висихання потрібен 1 місяць. Слідкуйте за оновленнями в Instargam та Facebook.

Подивіться фото деяких каное, які я побудував раніше:


Якщо у вас є ідеї щодо краудфандингу, патерну, кольорів тощо, напишіть мені в соціальних мережах

Разом ми переможемо!