• Post category:Фільми
  • Reading time:1 mins read

В основі фільму історії п’яти дуже різних канойщиків. Цей 26-хвилинний документальний фільм підкреслює силу людського духу та факт того, як каное допомагають створювати глибокі зв’язки.

Захоплюючі історії та приголомшливі образи супроводжуються хвилюючим оповіданням колишнього виконавчого директора Канадського музею каное Джеймса Раффана. Кінорежисер Го Іромото – досвідчений весляр, а також талановитий оповідач та кінематографіст з Торонто, Онтаріо. Ось що він пише:

“Я почав займатися каноїнгом приблизно з 7 років у водах Онтаріо, Канада. Завдяки каное у мене з’явилося багато друзів та знайомих на все життя, не кажучи вже про історії та спогади, які я ніколи не забуду. Я зрозумів, що каное – це не просто звичайний човен і я хотів показати, як інші люди теж створювали тісні зв’язки саме завдяки каное. Незалежно від того, чи були вони молодими чи старими, чи з різних культур, люди брали цей традиційний канадський човен і знаходили з ним свої нові сенси.

Героїня фільму: Alexandra Mcgee – чемпіонка Канади 2017 у каное-слаломі

Побачивши і почувши ці історії, я зрозумів, наскільки важливим є каное в житті. Для всіх веслярів і тих, хто хоче ним/нею стати, цей фільм для вас. Keep paddling!»


Фільм “Каное” отримав нагороду як найкращий фільм на Фестивалі Веслувального Кіно (PaddlingFilm Festival) у 2017 році.

Фільм “Каное” 2017. Режисер Goh Iromoto (full-HD, 26:58 хв)

Paddle on!