• Post category:Фільми
  • Reading time:2 mins read
Оболожка фильма Пассаж

Глядачі кінофестивалю PaddlingFilm Festival вже 14-й рік поспіль мали змогу віддати свій голос за найулюбленіший фільм із 25 найкращих туристичних фільмів 2019 року. Після показу в 135 містах 21 681 любителів веслування віддали більшість голосів фільму Нейта Даппена “Пасаж”. Його визнали переможцем у номінації «Вибір глядачів у категорії Вода 2019».

Про фільм

«У 1974 році мої 20-річні батьки і дядько Енді побудували свої власні каное і пустилися в них Тихим океаном. Вони стали одними з перших людей в сучасній історії, які пропливли на каное від Вашингтона до Аляски Внутрішнім шляхом», – каже режисер Нейт Даппен.

«Ми з братом росли, катаючись на цих дерев’яних каное по річках Вірджинії, а пригода 1974 стала легендою в нашій родині. Це визначило те, ким ми стали, якими ми бачимо своїх батьків та якими вони бачать себе», – додає він.

Влітку 2017 року Даппен та його родина відремонтували ті оригінальні каное та вирушили з батьками у подорож 1974 року. Фільм «Пасаж» – це історія про мрії дорослих братів, батьків і синів, про ті дикі місця, які визначають нас.