Компанія Werner здобула міцну репутацію, протягом десятиліть виробляючи удароміцні весла з карбону та скловолокна. Новинкою в їхній лінійці є весло Algonquin, виготовлене з твердого карбону, і весло Churchill, з комбінації вуглецю та скловолокна. Ці весла, призначені для каное-турів, є чудовим вибором для тих, хто очікує від свого спорядження максимум.


The Algonquin – карбон

Весло Алгонкін названо на честь одного з найвідоміших провінційних парків Канади площею 7653 кв.км, Заснованого його було ще в 1893 році.

Це весло неймовірно легке – вага складає всього 340 грам! Але ця легка вага зовсім не означає нестачу міцності чи жорсткості. Очікується, що воно витримає набагато більше нормальних навантажень, з якими стикаються весла.

обзор_весла_для_каноэ_Werner_Churchill_Algonquin
— карбонове весло для каное Werner Algonquin ($304) —

Т-подібна ручка має форму, що дозволяє розслабити пальці, а не розтягувати їх під час греблі, що забезпечує додатковий комфорт протягом довгих днів на воді.

Форма леза розрахована на велику гребну потужність, а кут її нахилу до держака в 10 ° забезпечує плавні завершення гребків. Інженери Werner стверджують, що такий кут є добрим компромісом ефективності при прямих і маневрових гребках для більшості канойщиків.

Werner налагодили виробничий процес, використовуючи багатошаровість карбонового волокна. Це має гарантувати довге життя весла за тривалих походів на каное. Інженери впевнені, що це весло розвіє страхи у тих, хто з підозрою ставиться до карбонових весл.

Характеристики весла Algonquin

«Ми завжди хотіли досягти найкращого компромісу ваги та сили. Це весло подарує справжнє задоволення в руках та у воді, не вселяючи страх у серце кайнощика» – кажуть у Werner. «Висока якість виготовлення означає не лише найкращу продуктивність та якість обробки, але й мінімізацію виробничих відходів та відбракованих весел».

 • Древко: пряме
 • Матеріал: карбон
 • Конструктив: цільна/регульована довжина
 • Вага: 333 гр. / 460 гр.
 • Довжина: 125-145 см
 • Довжина лопаті х Ширина: 18,75 дюйма х 7 дюймів
 • Ціна: $304/345 в США (без/з регулюванням довжини)

The Churchill – двокомпозит

Назва весла обрана не просто так, а щоб ототожнити міцність весла з силою річки Черчілль, довжиною 1500 км, що протікає через північну Канаду.

Це весло є комбінацією матеріалів. Так держак зроблено з вуглецю, а лопать зі скловолокна. При вазі в 460 грам воно трохи важче за Algonquin. У Werner кажуть, що Churchill є дуже цікавим веслом для тих, хто на річці. Зносостійкість та удароміцність нашого скловолокна Premium захистять весло від ударів та подряпин».

обзор_весла_для_каноэ_Werner_Churchill_Algonquin_10
— двокомпозитное весло Werner Churchill ($199) —

Вуглецеве древко з’єднується з шиєю лопаті таким чином, що зберігається міцність та зменшуються точки напруги. Можливість кріплення держака до лопаті дозволяє замінити або лопать, або держак у разі їх поломки.

Інженери Werner стверджують, що дизайн заснований на багаторічному досвіді роботи з SUP-веслами та веслами для гірських каяків.

Прямокутна форма та двогранність забезпечують максимальне захоплення та знижують навантаження на суглоби при повторних гребках. Вага, міцність, гнучкість, зносостійкість і, звичайно, ціна – все це враховано.

Аналогічно Algonquin, лопать весла Churchill має наклон 10 градусів.

Характеристики весла Churchill

 • Древко: пряме
 • Матеріал: карбон/скловолокно
 • Конструктив: цільна/регульована довжина
 • Вага: 460/575 грам
 • Довжина: 48″-58″
 • Довжина лопаті х Ширина: 18,75 дюйма х 7 дюймів
 • Ціна: $199/240 у США (без/з регулюванням довжини)

Які бувають весла для каное та як підібрати найзручніше для себе читайте в статті Як правильно вибрати весло для каное. Повний мануал з відео.


Весла Werner в дії (відео)

У цьому невеликому відео можна побачити, як ці весла поводять себе у воді. На вигляд – прозорі і явно легкі. Я думаю, що цінник “від 200 уо” відпрацьовує на відмінно.

— Оглядове відео нової лінійки весел Werner —

Оригінал статті можна ппрочитати на paddlingmag