Уявіть ситуацію. Вам хочеться в суботу зранку трохи відпочити наодинці на річці за містом. Або ж ви – затятий рибалка і дружина з дітьми не дуже хочуть встигати на утрішній кльов. Тож ви обзванюєте друзів, але всі на завтра зайняті своїми справами. Що ж робити? Як завантажити каное на машину одному? Звичайно, каное важить небагато (25-40 кг) але як не зашкодити здоров’ю та улюбленому автомобілю? Просто треба знати правильну техніку.


Перенесення каное самотужки без травм та наслідків

Перенесення каное – це важливий процес6 з яким всі зиткаються. Краще знайти як робити все правильно, щоб човен і ваша спина були в порядку.

Багато хто з канойщиків по всьому світу тяжко зітхають, коли чують слово “portage” (англ. перенесення). “Це далеко не найулюбленіше заняття в моєму житті” – додають більшасть з них. Перенесення зустрічається в більшості каное-парків в США та Канаді. Зазвичай, це де-кілька озер між якими каное та речі треба переносити на собі. Але ми з вами живемо не в Канаді, а в Україні і в нас немає потреби переносити каное на собі по кілька кілометрів. Але, як всі інші поцінувачі каноінгу, я ношу каное від машини до води або на стоянці від берега до намета на ніч.

Коли з’явилася така потреба, я винайшов свій спосіб як упоратися (спосіб №2 на відео). Виявилося, що є й інший метод – канадський. На відео нижче, показані два способи як піднімати та переносити каное без сторонньої допомоги. Це просто. Але, як і все в житті, потребує тренувань. Сподіваюсь, це відео стане вам в нагоді.


Завантаження на дах автомобіля. Як правильно прив’язувати

Завантаження каное на машину – це також важливий процес. Потрібно робити це так, щоб не пошкодити і автомобіль і каное. Плюс, це має бути безпечним для інших учасників дорожнього руху та відповідати місцевим законам та правилам. Дивіться цю відео-інструкцію від досвідченого канойщика в США.

Уже перевёл более подробную статью – линк


Якщо є ще питання на цю тему або на будь-яку іншу – запитайте на моїх сторінках у соцмережах.